Competitie Teams Voorjaar 2020

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
3e klasse - VOLHARDING 1 4e klasse - VOLHARDING 1
Karin Willems-Vos (V, 26569191) Ati Claessen (V, 30760615)
Yolande Houterman-Eernstman (V, 11024275) Anne Mulders (V, 31870856)
Sandra Hammink-Loi (V, 28263588) Lyan Steins (V, 35299282)
Corrie Nelissen (V, 35229306) Mariska Hannon (V, 35271892)
Martie Schreurs-Maas (V, 12926523) Chantal Roelofs (V, 35152753)
8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
2e klasse - VOLHARDING 1 2e klasse - VOLHARDING 1
Karin Rademakers-Suijkerbuijk (V, 31376568) Agatha Abbink - de Jong (V, 15438643)
Ellen Willems-Suijkerbuijk (V, 31376576) Danielle Zeelen-Heemels (V, 29884594)
Hanneke Slot (V, 31825699) Karin Steneker (V, 20659857)
Angie Vermeer (V, 35336277) Ellen Schiffeleers (V, 15299708)
Leslie Walschot (V, 27390195)
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
3e klasse - VOLHARDING 1 3e klasse - VOLHARDING 2
Raph America (M, 30760526) Madou van de Laar (V, 29816165)
Nick Theunissen (M, 30760496) Sandra Meijer (V, 29816254)
Robbert Thissen (M, 30760585) Chantal Speetjens (V, 11365536)
Wouter Slangen (M, 30836034) Vicky Maesen (V, 11741422)
Harmen Ghijsen (M, 14042223) Nicolle van Helvert (V, 29816122)
Rachel Ubachs (V, 30836158)
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
1e klasse - VOLHARDING 1 Hoofdklasse - VOLHARDING 1
Sven Vroemen (M, 19379005) Pascalle Crombag (V, 14954710)
Pieter Sels (M, 19115806) Jos Arpot (M, 17332958)
Roy Scheepers (M, 18414494) Yarno Vroemen (M, 30393957)
Ralph Smeets (M, 11645075) André Luhulima (M, 29688922)
Danny Pirson (M, 28230744) Julie Arpot (V, 20204485)
Willy Roumans (M, 25000578)
Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond Heren Dubbel 50+ Zaterdag
1e klasse - VOLHARDING 2 1e klasse - VOLHARDING 1
Vincent Meijer (M, 20165064) Jean Ghijsen (M, 10990615)
Eric Ong (M, 26537524) Richard van Helvert (M, 21410593)
Jorg Heusschen (M, 31704735) Richard Jongen (M, 30760461)
Albert Fouraschen (M, 23737573) Vincent Meijer (M, 20165064)
Richard van Helvert (M, 21410593)
Richard Jongen (M, 30760461)
Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
2e klasse - VOLHARDING 1 3e klasse - VOLHARDING 1
Hub Smeets (M, 10991425) Frans Abbink (M, 15315452)
Jean Ghijsen (M, 10990615) Agatha Abbink - de Jong (V, 15438643)
Jo Frenken (M, 11024232) Wilma Arpot - van Schaik (V, 11312173)
Rudy Stevens (M, 26569094) Rob Amory (M, 35512806)
Peter Ummels (M, 11024178) Jacques Teleng (M, 17332761)
Jack Reubsaet (M, 11024631) Karin Teleng (V, 15528049)