Competitie schema

(Najaar 2021 zal spoedig worden bijgewerkt)

Datum Schema Team 1 Team 2
04-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 24 VOLHARDING 1 BRZ 2
04-04-2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 3 VOLHARDING 1 HAZENDANS 2
07-04-2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 3e klasse – Afdeling 29 ELSLOO 3 VOLHARDING 1
09-04-2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2 VOLHARDING 1 TEMPO 2
10-04-2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag  – 2e klasse – Afdeling 8 VOLHARDING 1 EIJSDEN 1
10-04-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 VOLHARDING 1 VOLHARDING 2
10-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 13 RAPID-LANDGRAAF 1 VOLHARDING 1
10-04-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 20 VOLHARDING 1 SIMPELVELD 1
10-04-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 34 VOLHARDING 2 PANTA RHEI 4
10-04-2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 47 VOLHARDING 1 DASSENBURCHT 1
10-04-2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 47 KLIMMEN 1 VOLHARDING 1
11-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 24 GEULDAL 1 VOLHARDING 1
11-04-2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 3 VLODROP 1 VOLHARDING 1
14-04-2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 3e klasse – Afdeling 29 VOLHARDING 1 VOERENDAAL 2
16-04-2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2 DASSENBURCHT 2 VOLHARDING 1
17-04-2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag  – 2e klasse – Afdeling 8 RAKETS-SCHINNEN 2 VOLHARDING 1
17-04-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 VOLHARDING 2 ORIENT 1
17-04-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 DASSENBURCHT 1 VOLHARDING 1
17-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 13 VOLHARDING 1 HAZENDANS 1
17-04-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 20 ORIENT 1 VOLHARDING 1
17-04-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 34 DE GELIMMET 1 VOLHARDING 2
17-04-2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 47 RAPID-LANDGRAAF 1 VOLHARDING 1
17-04-2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 47 VOLHARDING 1 ATIVU 1
18-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 24 VOLHARDING 1 HAZENDANS 1
18-04-2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 3 VOLHARDING 1 ECHT 1
21-04-2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 3e klasse – Afdeling 29 DASSENBURCHT 5 VOLHARDING 1
23-04-2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2 VOLHARDING 1 MARGRATEN 4
24-04-2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag  – 2e klasse – Afdeling 8 BREAK HEERLEN 2 VOLHARDING 1
24-04-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 PARK E-9 1 VOLHARDING 2
24-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 13 HERKENBOSCH 1 VOLHARDING 1
24-04-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 20 VOLHARDING 1 UBACH O WORMS 2
24-04-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 34 VOLHARDING 2 KLIMMEN 1
24-04-2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 47 VOLHARDING 1 KERKRADE '54 2
24-04-2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 47 EIJSDEN 2 VOLHARDING 1
25-04-2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 24 VOERENDAAL 2 VOLHARDING 1
25-04-2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 3 BUNDE 1 VOLHARDING 1
07-05-2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2 BUNDE 2 VOLHARDING 1
08-05-2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag  – 2e klasse – Afdeling 8 EIJSDEN 1 VOLHARDING 1
08-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 VOLHARDING 2 HELIOS-HEEL 1
08-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 ORANJE NASSAU 1 VOLHARDING 1
08-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 13 VOLHARDING 1 RAPID-LANDGRAAF 1
08-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 20 VOERENDAAL 1 VOLHARDING 1
08-05-2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 47 VOLHARDING 1 DASSENBURCHT 1
08-05-2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 47 KLIMMEN 1 VOLHARDING 1
09-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 24 VOLHARDING 1 DASSENBURCHT 3
09-05-2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 3 VOLHARDING 1 TCLE 1
12-05-2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 3e klasse – Afdeling 29 VOLHARDING 1 BRUNSSUM 1
14-05-2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2 VOLHARDING 1 KIMBRIA 3
15-05-2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag  – 2e klasse – Afdeling 8 VOLHARDING 1 RAKETS-SCHINNEN 2
15-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 VOLHARDING 1 ORIENT 1
15-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 VOLHARDING 2 DASSENBURCHT 1
15-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 13 HAZENDANS 1 VOLHARDING 1
15-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 20 RAKETS-SCHINNEN 2 VOLHARDING 1
15-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 34 TEMPO 1 VOLHARDING 2
15-05-2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 47 RAPID-LANDGRAAF 2 VOLHARDING 1
15-05-2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 47 VOLHARDING 1 KERKRADE '54 1
16-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 24 DE BURGHT 2 VOLHARDING 1
16-05-2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 3 RAPID-LANDGRAAF 1 VOLHARDING 1
19-05-2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 3e klasse – Afdeling 29 VOLHARDING 1 BOCHOLTZ 1
22-05-2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag  – 2e klasse – Afdeling 8 VOLHARDING 1 BREAK HEERLEN 2
22-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 PARK E-9 1 VOLHARDING 1
22-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 13 VOLHARDING 1 HERKENBOSCH 1
22-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 20 VOLHARDING 1 EIJSDEN 1
22-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 34 VOLHARDING 2 BAKKERBOSCH 1
22-05-2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 47 VOLHARDING 1 KERKRADE '54 1
22-05-2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 47 TEMPO 2 VOLHARDING 1
23-05-2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 24 DE GELIMMET 1 VOLHARDING 1
23-05-2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 3 HEUGEM 1 VOLHARDING 1
26-05-2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 3e klasse – Afdeling 29 NIEUWENHAGEN 2 VOLHARDING 1
28-05-2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2 GEULDAL 1 VOLHARDING 1
29-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 VOLHARDING 1 HELIOS-HEEL 1
29-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 ORANJE NASSAU 1 VOLHARDING 2
29-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 20 ORANJE NASSAU 1 VOLHARDING 1
29-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 3e klasse – Afdeling 34 BOCHOLTZ 1 VOLHARDING 2
29-05-2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 47 VOLHARDING 1 OIRSBEEK 1
29-05-2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 47 VOLHARDING 1 KIMBRIA 1
02-06-2020 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 3e klasse – Afdeling 29 VOLHARDING 1 BICHT '14 4
04-06-2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 2 SIMPELVELD 2 VOLHARDING 1